EVA Fractie


Thomas van der KnaapNaam: Thomas van der Knaap
Functie: raadslid en fractievoorzitter
Portefeuille: algemene zaken, politieke dossiers, wonen, duurzaamheid
Beroep: hoofd projecten Stedin
Email: t.v.d.knaap@albrandswaard.nl


Marjolein BlokNaam: Marjolein Blok
Functie: raadslid
Portefeuille: jeugd, WMO, participatie, sport onderwijs
Beroep: creditmanagement publieke sector
Email: m.blok@albrandswaard.nl

 


Maret RomboutNaam: Maret Rombout
Functie: raadslid
Beroep: Senior Radiotherapeutisch laborant ErasmusMC/Daniel den Hoed
Portefeuille: duurzaamheid , financiën, algemene zaken
Email: m.rombout@albrandswaard.nl
Twitter: @maretrombout
Facebook: Maret Rombout


Marielle vergouweNaam: Marielle Vergouwe
Functie: raadslid
Portefeuille: ruimtelijke ordening, wonen, Buijtenland van Rhoon, buitenruimte
Beroep: kinder eetcoach, medewerker makelaarskantoor
Email: m.vergouwe@albrandswaard.nl

 


Richard HondebrinkNaam: Richard Hondebrink
Functie: burgerraadslid
Portefeuille: financiën, ruimtelijke ordening, wonen, Buijtenland van Rhoon
Beroep: beleidscoördinator kennis –en innovatiebeleid ministerie LNV
Email: r.hondebrink@albrandswaard.nl


Rob LittelNaam: Rob Littel
Functie: burgerraadslid
Portefeuille: jeugd, WMO, participatie, EVA-Dichtbij
Beroep: facilitaire ondersteuning RET
Email: r.littel@albrandswaard.nl